KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13925536
nr 1392 5536
Träsnitt
Japan, 1900-tal. Motivet: 35x24, yttermått inklusive ram: 48x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:12:26
150 kr
200 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)